REKLAMA

Akademickie Targi Pracy na Uniwersytecie Rzeszowskim

Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz z Działem Informacji Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do bezpłatnego uczestnictwa w Akademickich Targach Pracy. Impreza ta odbędzie się 26 marca 2014 r. w godz. 10:00-17:00 w holu głównym Budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1 w Rzeszowie.

 

targi_pracy

 

Akademickie Targi Pracy Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej, to pierwszy taki projekt organizowany przez dwie największe uczelnie województwa podkarpackiego i zarazem jedna z największych tego typu imprez w regionie. Uczestnicy targów będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania się z wieloma pracodawcami w jednym miejscu.

Będzie to również okazja do zaprezentowania firmy, jej profilu działania, metod naboru i selekcji kandydatów, a także zebrania dokumentów aplikacyjnych absolwentów i studentów wyższych uczelni oraz wszystkich osób poszukujących pracy.

Targi Pracy na Uniwersytecie Rzeszowskim mają wieloletnią tradycję. Po raz pierwszy zorganizowano je w 2004  roku, a od tego roku impreza organizowana jest, pod nazwą Akademickie Targi Pracy, przez Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego i Dział Informacji, Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas Akademickich Targów Pracy odbędzie się również cykl szkoleń i warsztatów.

 

 

 

27-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

akademickie-targi-pracy-na-uniwersytecie-rzeszowskim