REKLAMA

Akademia Młodych Orłów w Rzeszowie

Młode talenty piłkarskie z całego regionu, będą miały okazje się rozwijać w Akademii Młodych Orłów. Wystartuje ona już 1 września.

foto:Pixabay

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w miesiącu, w każdym powiecie na Podkarpaciu. Krzysztof Hus i Przemysław Matuła to duet trenerów, który będzie nadzorował treningi. Mężczyźni podzielą się z młodymi zawodnikami swoimi zdolnościami.

Akademia, zorganizuje szkolenia dla nauczycieli, rodziców i  opiekunów  oraz trenerów. Zajęcia dla dzieci będą podzielone na dwie kategorie: orlik (10-11lat), a także młodzik (12-13lat). Zarówno chłopcy jak i dziewczęta będą mogli wziąć udział w treningach.  Wszelkie zajęcia są bezpłatne.

Za inicjatywę powstania Mobilnej Akademii Młodych Orłów odpowiada Polski Związek Piłki Nożnej. Głównym celem zajęć jest rozwijanie umiejętności młodzieży oraz rozwój polskiej piłki nożnej. Kto wie, a nóż któryś z uczestników będzie w przyszłości reprezentował nasz  kraj.

03-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

akademia-mlodych-orlow-w-rzeszowie-rz2mt