REKLAMA

AGROunia w Rzeszowie: Kampania nas rozczarowała (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Tu rozgrywa się walka nie tylko o Rzeszów, ale o całą Polskę. Ta kampania wyborcza była wyjątkowo jałowa. Był to moment między jednymi a drugimi wyborami parlamentarnymi na pokazanie pomysłów, jakie dane partie mają na Polskę, na przykładzie tego miasta. Niestety żaden z kandydatów nie pokazał pomysłu, wizji, ani tego, że ma ochotę zmienić cokolwiek w Polsce. Brak pomysłu na Rzeszów, to brak pomysłu na Polskę – mówił Michał Kołodziejczak, lider AGROunii.

Przechwytywanie_204 Foto: Rzeszów24.pl

Dzisiaj mamy do czynienia z ogromną inflacją, z ogromną ekspansją supermarketów, z zabijaniem drobnego przemysłu, drobnego rzemiosła, z zabijaniem drobnych sklepów rodzinnych. Czy jakiś kandydat miał pomysł, jak to zmienić w Rzeszowie? – pytał Michał Kołodziejczak.

 

Kołodziejczak skrytykował Jarosława Kaczyńskiego i kandydaturę Ewy Leniart.

Jarosław Kaczyński mówiąc, że polski rolnik jest dla niego ważny, kłamie, oszukuje i rzuca słowa na wiatr. Za tym nic nie idzie. Dla was liczy się tylko polityka i kolejne stanowiska, na których chcecie obsadzać swoich kolejnych działaczy (…) My dzisiaj przestrzegamy wszystkich rzeszowian: Jarosław Kaczyński oszukał wszystkich rolników, oszuka i was wszystkich, którzy mieszkacie w Rzeszowie – mówił lider AGROunii.

 

Więcej w materiale video!

 

09-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)