REKLAMA

Adrianna Mazur – bohaterka Internetu. Pomogła panu Józefowi [VIDEO]

RZESZÓW. Młoda Adrianna Mazur z Rzeszowa rozpętała w Internecie akcję pomocy ulicznemu grajkowi, panu Józefowi, któremu ktoś ukradł akordeon. Akordeon wręczony, muzyk gra, a Internauci zachwycają się postawą rzeszowianki.

Adrianna Mazur

“Ada jesteś wielka!”, “Gratulacje, Ada!”, “Gratulacje Aduś, wielkie i ciepłe serducho jak zawsze gotowa pomagać” – to tylko parę komentarzy skierowanych pod postem na facebookowym profilu Adrianny Mazur. Zamieściła tam film, który możesz obejrzeć TUTAJ , gdzie widać szczęśliwego grającego pana Józefa.

Wiem, że wszyscy z niecierpliwością na to czekacie. Oglądam i się wzruszam. Jestem szczęśliwa. Pan Józef również, Wy też bądźcie to Wasza zasługa. Dziękuję z całego serca wszystkim, w szczególności OSOBIE dzięki której marzenie pana Józefa (i moje niewątpliwie również) mogło zostać spełnione. Nie jestem w stanie napisać więcej – pisze Adrianna Mazur.

Internautka nie poprzestaje i apeluje o pomoc w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca, w ktorym pan Józef mógłby zostawiać akordeon na noc. – Gdzieś w okolicach rynku byłoby najwygodniej (dopóki nic się nie znajdzie ja go będę wieczorem odbierała i rano zawoziła) – zaznacza. Potrzebne jest także lokum dla pana Józefa, aby “spokojnie mógł zasypiać kilka razy w tygodniu”.

Apeluje też o odwiedzenia muzyka, wrzucanie pieniążków i kierowanie pod jego adresem ciepłych słów.

Źródło: fb Adrianna Mazur

25-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

adrianna-mazur-bohaterka-internetu-pomogla-panu-jozefowi-video