REKLAMA

Adrian Mołdoch piłkarzem Resovii na 2,5 roku!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 17-letni napastnik Adrian Mołdoch podpisał wczoraj (17 bm.) z Resovią blisko 2,5 letni kontrakt. Jest to drugi uczeń SMS-u Resovia, który swoją przyszłość związał z biało-czerwonymi!

W dniu 17 marca Sekcja Piłki Nożnej CWKS Resovia podpisała kolejny po Przemysławie Pyrdku kontrakt z uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia. Adrian Mołdoch, bo o nim mowa związał się z Pasiakami blisko 2,5-letnią umową i tym samym został prawowitym piłkarzem biało-czerwonych. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2017 roku.
– Jestem bardzo szczęśliwy, że zostałem doceniony i udało mi się podpisać ten kontrakt. Trenuje w tym klubie od dziecka, na treningach i na meczach zawsze dawałem i będę dawał z siebie wszystko. Rozmowy trwały dość długo między innymi przez moją kontuzję, ale w końcu wszystko udało się dopiąć. Teraz pozostaje wyleczyć uraz, wrócić do drużyny i zacząć strzelać gole dla Resovii, która dzięki stawianiu na młodzież sprzyja rozwojowi młodych zawodników – mówi Adrian Mołdoch zawodnik biało-czerwonych.

Adrian Mołdoch uczeń SMS-u Resovia podpisał dziś z Pasiakami 2,5-letni kontrakt. foto: cwks-resovia.pl

Adrian Mołdoch uczeń SMS-u Resovia podpisał dziś z Pasiakami 2,5-letni kontrakt. foto: cwks-resovia.pl

Przypomnijmy, że młody napastnik Resovii w rundzie jesiennej zdobył dla Pasiaków trzy bramki, które w dużej mierze decydowały o zwycięstwach biało-czerwonych.
– Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z kolejnym młodym zawodnikiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciężkiej sytuacji Adriana, który doznał dość poważnej kontuzji i trochę treningów oraz gry mu uciekło. Nie mniej jednak jest to perspektywiczny zawodnik, który swoją walką, zaangażowaniem i strzelonymi bramkami podczas rundy jesiennej pokazał, że warto na niego stawiać. Długość kontraktu jest spowodowana tym, że wiążemy z tym zawodnikiem przyszłość. Cieszy fakt, że jest to wychowanek, czyli typowy Resoviak z krwi i kości – mówi wiceprezes do spraw sportowych CWKS Resovia Dawid Nieć.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Adrianowi kolejnych udanych występów w biało-czerwonych barwach oraz szybkiego powrotu na boisko po kontuzji barku, której nabawił się na początku lutego.

źródło: cwks-resovia.pl

ZOBACZ TAKŻE:
SKRÓT MECZU: Udana inauguracja wiosny. Resovia – Hetman 3:1 (FILM, ZDJĘCIA)

18-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

adrian-moldoch-pilkarzem-resovii-na-25-roku