REKLAMA

Adam K. został aresztowany za zabójstwa matki. Śledztwo trwa (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / BOGUCHWAŁA. Prokurator i policjanci pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zabójstwa w Boguchwale. Zatrzymany przez policjantów syn zmarłej został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa.

policja zatrzymany kmp
W piątek wieczorem, zatrzymany w związku z zabójstwem syn zmarłej, został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prowadzący śledztwo prokurator przesłuchał go i przedstawił mu zarzut zabójstwa. Po przesłuchaniu prokurator z udziałem policjantów przeprowadził na miejscu zdarzenia wizję lokalną z udziałem podejrzanego.

policja zatrzymany boguchwala kmp
45-letnia kobieta zginęła od kilku ciosów nożem, które zadał jej syn. Po zabójstwie mężczyzna próbował ukrywać się. Zebrane przez policjantów informacje pozwoliły ustalić miejsce jego pobytu. W czwartek rano 22-latek zatrzymany został w Tarnowie.

policja zatrzymany boguchwala 2 kmp
Sąd Rejonowy w Rzeszowie zadecydował o zastosowaniu wobec niego aresztu tymczasowego. W sprawie trwa śledztwo mające wyjaśnić wszystkie okoliczności zabójstwa.

Fot. Źródło: KMP Rzeszów

13-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

adam-k-zostal-aresztowany-za-zabojstwa-matki-sledztwo-trwa-zdjecia