REKLAMA

“A gdyby tak” Oversoul podbił polską scenę muzyczną? Posłuchaj zespołu, który zagra w sobotę w Rzeszowie! (FILM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę na Rynku w stolicy Podkarpacia wystąpi Ania Szarmach. Przed koncertem, wokalistkę supportować będzie rzeszowski zespół Oversoul, tworzony przez członków doskonale wszystkim znanej grupy Funky Flow.

Muzycy wspólnie występowali na wielu festiwalach m.in.na: Białystok Pozytywne Wibracje, Przystanek Woodstock, Krokus Jazz Festiwal – Jelenia Góra, czy Jazz Rock Meeting – Opole.

Aktualnie zespół pracuje nad nowym materiałem, którego zwiastunem jest singiel, „A Gdyby Tak”.

OVERSOUL jak sama nazwa wskazuje to zespół poruszający się w muzycznym świecie soulu ale też popu i funky z domieszką elektronicznego brzmienia. Teksty, przygotowywane przez wokalistę zespołu, w prosty sposób opowiadają o rzeczach niekiedy trudnych, ale także o codzienności i szczęśliwych chwilach. W tych utworach każdy z artystów ma coś do powiedzenia, każdy wyraża siebie.

Singiel „A Gdyby Tak” jest zapowiedzią powstającej pierwszej płyty, która z pewnością zaskoczy niejednego słuchacza, gdyż muzycy jak sami przyznają uwielbiają „czarne klimaty”, a jednocześnie nie poprzestają w muzycznym eksperymentowaniu.

Singiel jest już w postprodukcji, ale cały materiał nie jest jeszcze nagrany. Już w sobotę zobaczymy ich na rzeszowskim rynku. Początek koncertu o godzinie 20:00.

źródło: Rzeszów24.pl / arch. Oversoul

12-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

a-gdyby-tak-oversoul-podbil-polska-scene-muzyczna-posluchaj-zespolu-ktory-zagra-w-sobote-w-rzeszowie-film-ts007