REKLAMA

9 nowych zakażeń koronawirusem w Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Asseco Resovia z kolejnymi zakażeniami koronawirusem. Jak podają w oświadczeniu władze klubu, potwierdzono kolejnych 9 zakażeń koronawirusem w zespole “Pasów”.

Przechwytywanie_211
Foto: YouTube / kanał: Polska Liga Siatkówki TV

Informujemy, że wyniki testów RT-PCR na obecność SARS-CoV-2 dały pozytywny wynik w przypadku kolejnych dziewięciu członków drużyny Asseco Resovii. Tym samym obecnie zarażonych koronawirusem jest łącznie dziewięciu zawodników  oraz czterech członków sztabu szkoleniowego naszego Klubu – podała Asseco Resovia w specjalnym oświadczeniu.

Klub jest w stałym kontakcie z władzami Polskiej Ligi Siatkówki oraz ze służbami medycznymi i sanitarnymi.

Dziękujemy za liczne wyrazy wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia – dziękuje Asseco Resovia za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Klub chce jak najszybciej powrócić do regularnych treningów. 8 listopada zaplanowano spotkanie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, która również miała potwierdzone zakażenia koronawirusem. 13 listopada rzeszowianie mieli podjąć na Podpromiu AZS Olsztyn. Czy do obu spotkań dojdzie, dowiemy się niebawem.

Źródło: red., Asseco Resovia Rzeszów

31-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

9-nowych-zakazen-koronawirusem-w-asseco-resovii-rzeszow-2435-00r2kc