REKLAMA

8-latka ucierpiała w zdarzeniu drogowym

JAROSŁAW. Policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego w Cząstkowicach. 8-latka prawdopodobnie wbiegła bezpośrednio przed jadące bmw. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierowca bmw był trzeźwy. Dziecko trafiło do przemyskiego szpitala, gdzie pozostało na obserwacji.
1973627941
Policjanci z posterunku w Pruchniku wyjaśniają okoliczności potrącenia 8-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godz. 15 w Cząstkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczynka została potrącona, gdy przebiegała przez jezdnię z lewego pobocza w kierunku prawego pobocza, gdzie znajdowała się jej matka.

8-latka wbiegła na jezdnię wprost pod jadące bmw. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący bmw, 20-lenti mieszkaniec powiatu przeworskiego, był trzeźwy. Poszkodowana 8-latka trafiła z obrażeniami na oddział chirurgii dziecięcej przemyskiego szpitala.

Pracujący na miejscu tego zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Przemyscy policjanci ustalili, że matka dziewczynki była trzeźwa. Poszkodowana pozostała na obserwacji.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci w Posterunku Policji w Pruchniku.

KPP Jarosław

16-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

8-latka-ucierpiala-w-zdarzeniu-drogowym