REKLAMA

70. rocznica Zakończenia II Wojny Światowej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek w Parku Jedności Polonii z Macierzą pod pomnikiem gen. Władysława Sikorskiego odbędą się uroczystości związane z 70 rocznicą Zakończenia II Wojny Światowej w Europie.

Uczestnicy uroczystości przejdą do Muzeum Okręgowego w Rzeszowie. Podczas przemarszu mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Uroczystości związane z  70 rocznicą zakończenia II Wojny Światowej w Europie rozpoczną się w piątek o godz. 10. Uczestnicy obchodów zbiorą się pod pomnikiem gen. Władysława Sikorskiego w Parku Jedności Polonii z Macierzą. Po zakończeniu tej części obchodów, około godz. 12 ich uczestnicy przejdą do Muzeum Okręgowego w Rzeszowie przy ulicy 3-go Maja. Przemarsz odbędzie się ulicami Cieplińskiego, Sokoła, Placem Farnym i ulicą 3-go Maja do muzeum.

Przemarsz uczestników obchodów zabezpieczać będą policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy. W razie konieczności funkcjonariusze wstrzymają częściowo ruch na mijanych ulicach.

źródło: KMP
foto: archiwum KWP

policja205

07-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

70-rocznica-zakonczenia-ii-wojny-swiatowej-kierowcy-musza-liczyc-sie-z-utrudnieniami