REKLAMA

70-lecie Komunikacji Miejskiej

Z okazji obchodów 70-lecia Komunikacji Miejskiej w Rzeszowie, 29 września na rzeszowskim Rynku odbędzie się piknik “Multimodalność po rzeszowsku” oraz koncert zespołu Piersi.

foto: materiał nadesłany

Piknik rozpocznie się o godz. 15.00. Na Rynku zaprezentują się młode zespoły wokalne, taneczne i akrobatyczne, m.in. Zespół Tańca Ludowego Rzeszowianka, Pracownia wokalna Dominiki Kindrat, Pracownia wokalna Anny Olszewskiej, Zespół Taneczny Form Nowoczesnych IMPET, Wywrocki Dzieciom. Organizatorzy przygotowali również atrakcje dla dzieci i dorosłych: gry i konkursy z zakresu wiedzy o transporcie publicznym i bezpieczeństwie ruchu drogowego, pokaz zabytkowych autobusów – zostaną one ustawione na ul. Słowackiego, a także wystawa zdjęć związanych z historią komunikacji miejskiej.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piersi, znany m.in. ze swojego wielkiego hitu “Bałkanica”. Koncert zespołu przewidziany jest na godz. 20.00, a po koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Również 29 września, o godz. 18.00 zostanie otwarty Dworzec Lokalny przy ul. Towarnickiego. Uroczystość otwarcia uświetni występ Dziewczęcej Orkiestry Dętej. Po otwarciu będzie możliwość zwiedzenia placu dworcowego oraz budynku dworca oraz obejrzenia wystawy zdjęć oraz zabytkowych przedmiotów związanych z komunikacją miejską.

Źródło: materiał nadesłany

25-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

70-lecie-komunikacji-miejskiej