REKLAMA

7. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie. Będą utrudnienia!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek w Rzeszowie odbędzie się 7 PKO Bieg Niepodległości – „Rzeszowska Dycha”. Trasa została wytyczona ulicami miasta, co może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.

Przechwytywanie_107

Foto: YouTube / kanał: PKO Bank Polski

Bieg Niepodległości rozpocznie się o godzinie 11:11. Trasa 10-kilometrowego biegu wytyczona została ulicami miasta. W związku z tym niektóre z ulic zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte dla ruchu. Zakończenie zawodów organizatorzy przewidują na godzinę 13:00.

Odcinki ulic oraz ulice zaznaczone pogrubieniem będą całkowicie wyłączone z ruchu. Pozostałymi ulicami bieg będzie odbywał się chodnikiem lub jednym wyznaczonym pasem ruchu, oddzielonym barierkami i taśmami zabezpieczającymi.

Start biegu usytuowany został na ulicy Rejtana, na wysokości Centrum Handlowego „Plaza”. Dalej trasa przebiegać będzie następująco: ul. Rejtana (prawą jezdnią), ul. Kopisto (prawą jezdnią), Mostem Zamkowym, (prawą jezdnią), ul. Kilara (w kierunku Słowackiego), ul. Słowackiego, Kościuszki, 3-go Maja, Al. Lubomirskich, ul. Szopena w kierunku Placu Śreniawitów i do ul. Hetmańskiej, a następnie w ul. Żeglarską częściowo zamkniętą dla ruchu.

Dalej zawodnicy pobiegną Bulwarami nad Wisłokiem, pasem wydzielonym taśmą ostrzegawczą, skręcą w lewo w ul. Podpromie, ul. Kilara i na Most Zamkowy prawym pasem ruchu „pod prąd”, ul. Kopisto prawym pasem ruchu „pod prąd” i ul. Rejtana prawym pasem ruchu „pod prąd”, do mety przy Centrum Handlowym „Plaza”.

Pierwsze utrudnienia w ruchu mogą pojawić się od godziny 5:00, kiedy zamknięty zostanie odcinek Alei Rejtana od skrzyżowania z Alei Armii Krajowej do skrzyżowania z ulicą Popiełuszki. Odcinek ten zamknięty będzie do godziny 15.00. Od godziny 5:00 rozpoczną się prace związane z rozstawianiem elementów zabezpieczających na trasie biegu.

303-198373

Od godziny 10:00 do godziny 13:00 zamknięte dla ruchu zostaną pozostałe ulice i odcinki ulic. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.

Źródło: Podkarpacka Policja

06-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

7-pko-bieg-niepodleglosci-w-rzeszowie-beda-utrudnienia-5597-00r2kc