REKLAMA

600 tyś. złotych dla programów pomocowych

RZESZÓW/ PODKARPACIE. W tym roku wojewoda podkarpacki przeznaczy na realizację programów z obszaru wsparcia działań innowacyjnych skierowanych do środowisk zagrożonych bezradnością w sprawach opiekuńczo-wychowawczych przeznaczy 600 tyś. złotych.

Pieniądze przede wszystkim będą przeznaczone  dla rodzin niepełnych oraz  wielodzietnych a także mają służyć aktywizacji osób starszych.

Dofinansowanie może być przeznaczone na realizację programów socjoterapeutycznych czy zakup niezbędnych rzeczy do realizacji programu a także zapewnienie warunków do udziału w życiu społecznym, a także na programy motywujące osoby starsze do podjęcia aktywności m.in. fizycznej, artystycznej i intelektualnej.

podkarpacki urzad wojewodzki

 

ZDJ.: Podkarpacki Urząd Wojewódzki

W konkursie ofert mogą brać udział organizacje pozarządowe i inne podmioty uprawnione.

Oferty należy składać w sekretariacie Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie (pokój 320 a) lub przesłać listem poleconym na adres: Wydział Polityki Społecznej, Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów, w terminie 30 dni od dnia ukazania się ogłoszenia (liczy się data stempla pocztowego).

Więcej szczegółów odnośnie składania wniosków  można dowiedzieć się  na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

 

 

25-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

600-tys-zlotych-dla-programow-pomocowych