REKLAMA

6 LISTOPADA. Podkarpacki Bazarek – Prosto od rolnika!

PODKARPACIE. Od listopada, co miesiąc przed siedzibą Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale w ramach skróconego łańcucha dostaw będą odbywać się bazarki stacjonarne, gdzie można będzie nabyć lokalną, zdrową żywność prosto od rolnika. Pierwszy bazarek zaplanowany jest na 6 listopada, kolejny odbędzie się tuż przed świętami 18 grudnia. Zapraszamy.

 – Chcemy, aby wokół Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale raz w miesiącu odbywał się podkarpacki bazarek, na którym nasi, podkarpaccy rolnicy i przetwórcy zdrowej żywności będą mogli sprzedawać swoje produkty mieszkańcom Podkarpacia – powiedział Robert Pieszczoch, dyrektor Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego na konferencji inaugurującej powstanie Podkarpackiego Bazarku, promując wspólnie z podkarpackimi posłami Teresą Pamułą, Fryderykiem Kapinosem i Kazimierzem Gołojuchem tę inicjatywę. Pierwszy bazarek odbędzie się już 6 listopada br., zapraszamy.

PLAKAT BAZAR PODKARPACKI - www

źródło: materiały nadesłane, PODR w Boguchwale

27-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

6-listopada-podkarpacki-bazarek-prosto-od-rolnika-1533