REKLAMA

6-latek zaginął w lesie. Znaleziono go po 2 godzinach poszukiwań

RZESZÓW/ ŁAŃCUT. We wtorek ok. godz. 14.00 zgłoszono zaginięcie 6-letniego chłopca. Był w lesie w Rakszawie  razem z ciotką i wujkiem, którzy po jakimś czasie stracili go z pola widzenia. 

policja-rzeszów5 (1)

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, zaalarmowani o tym zdarzeniu policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania 6-latka. Funkcjonariusze zostali skierowani w okolice lasu, gdzie dziecko było widziane po raz ostatni. W trosce o zdrowie i życie 6-latka, do poszukiwań przystąpiło około 50 policjantów, 21 strażaków OSP, Leśniczy Leśnictwa Rakszawa – Potok oraz okoliczni mieszkańcy, w pogotowiu był także policyjny śmigłowiec z Krakowa. Policjanci przeczesywali teren lasu oraz jego okolice.

 

Po dwóch godzinach od zaginięcia dyżurny Policji otrzymał informację, że na jedną z posesji w Rakszawie przyszedł mały chłopiec. Na miejsce skierowano policyjne patrole. Po krótkim rozpytaniu okolicznych mieszkańców, funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu dziecka. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które po zbadaniu 6-latka, nie stwierdziło u niego żadnych obrażeń.
Źródło: KWP
06-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

6-latek-zginal-w-lesie-znaleziono-go-po-2-godzinach-poszukiwan