REKLAMA

5. PKO Bieg Niepodległości z rzeszowską Plazą

RZESZÓW / PODKARPACIE. 11 listopada 2017 r. już po raz piąty wystartuje PKO Bieg Niepodległości. Tak jak w poprzednich latach sponsorem i partnerem tej jednej z największych imprez biegowych zostało Centrum Handlowe Plaza Rzeszów. Start Biegu Niepodległości, do którego zgłosiło się 1600 osób, będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed rzeszowską Plazą. W Centrum zlokalizowane zostanie także biuro zawodów i szatnie.


5. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie organizowany jest w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Podobne imprezy organizowane są w całym kraju. W tym roku – po raz kolejny – jednym z głównych sponsorów imprezy zostało CH Plaza Rzeszów. Dzięki temu start i meta Biegu Niepodległości będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed wejściem do Rzeszowskiej Plazy. W Centrum mieścić się będzie także biuro zawodów i szatnie dla biegaczy.

Jak co roku na uczestników Biegu Niepodległości z CH Plaza Rzeszów przygotowano wiele nagród. Oprócz m.in. pucharów i niespodzianki dla zawodników przewidziano nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 1,5 tys. zł. Bieg Niepodległości w Rzeszowie rozpocznie się w sobotę 11 listopada 2017 r. punktualnie o godzinie 12:00.

Jak co roku podczas imprezy mocno zaakcentowanie zostaną obchody Święta Niepodległości. Każdy z zawodników otrzyma białą lub czerwoną koszulkę tak, aby na starcie ułożona została gigantyczna, żywa polska flaga.

Pobiegną dla Igorka!
Podczas 5. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie odbędzie się także akcja charytatywna „biegnę dla Igorka”. Niespełna 2-letni chłopiec urodził się z wadą serca – sercem jednokomorowym. W najbliższym czasie planowana jest kolejna, trzecia już operacja. Igorek jest podopiecznym Fundacji „Cor Infantis”. Aby wspomóc Igorka, wystarczy podczas biegu przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Igorka” i dotrzeć z nią do mety. Każda taka kartka zostanie przeliczona na konkretną pomoc. Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na zabieg chłopca. Kartki będzie można odbierać w Biurze Zawodów w CH Plaza Rzeszów w piątek 10 listopada od 15:00 do 18.00 oraz w dniu biegu od 8:00 do 11:00.

Bieg Niepodległości w Rzeszowie to kolejna inicjatywa CH Plaza Rzeszów mająca na celu promowanie sportowego i zdrowego trybu życia. Jest też jedną z wielu inicjatyw sportowych wspieranych przez rzeszowską Plazę. Centrum było partnerem m.in. trzech poprzednich edycji Biegu Niepodległości. Rzeszowska Plaza w ostatnim czasie mocno sprofilowała swoją ofertę w kierunku sportowym. W Centrum oprócz pierwszego w Polsce innowacyjnego klubu fitness CityFit i sklepu Decathlon działają także sklepy Martes, 4F i Outhorn oraz Protein Bar.

materiały nadesłane

07-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

5-pko-bieg-niepodleglosci-z-rzeszowska-plaza-00e5js