REKLAMA

5. edycja “Reggae nad Wisłokiem”. Gwiazdą wieczoru Maleo Reggae Rockers! (WIDEO, PROGRAM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. 1 czerwca będzie miał miejsce 5. Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem”. Gwiazdą wieczoru jest grupa Maleo Reggae Rockers.

maleo

Foto: materiały prasowe

5. Ogólnopolski Festiwal „Reggae nad Wisłokiem” odbędzie się w sobotę 1 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie (Bulwary) i ma stanowić połączenie uroczystego jubileuszu imprezy z obchodami Dnia Dziecka. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Maleo Reggae Rockers. Imprezie zawsze towarzyszą dodatkowe atrakcje. W tym roku pojawią się dwie strefy: strefa dla dzieci Reggaeland oraz rodzinnej strefa Chillout.

„Reggae nad Wisłokiem” to przewodnia plenerowa impreza Rzeszowskiego Domu Kultury, która została wybrana przez mieszkańców Rzeszowa spośród pięciu propozycji w konkursie pod nazwą „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”. Podczas dotychczasowych, czterech odsłon imprezy wielotysięczna publiczność miała okazję usłyszeć na żywo czołowych przedstawicieli polskiej i międzynarodowej sceny reggae, takich jak Mesajah, Ghetto Priest, Jamal, Vavamuffin, Dark Angel czy TABU.

Tegoroczna gwiazda wieczoru – Maleo Reggae Rockers to grupa założona w 1997 roku przez Dariusza „Maleo” Malejonka, znanego z zespołów Izrael, Armia czy Arka Noego. Grupa ma na koncie trzynaście wydanych płyt, sześć albumów, dwie nominacje do Fryderyka, cztery występy na Przystanku Woodstock oraz setki zagranych koncertów.

Darek Malejonek zaprasza na „Reggae nad Wisłokiem”:

Program imprezy:

KONCERT GŁÓWNY – SCENA NA BULWARACH

  • 15:00 – Roots Digital & Rdss Dub,
  • 16:00 – Jabbadub,
  • 17:30 – Boleo & Follow The Riddim,
  • 19:00 – Damian Syjonfam,
  • 20:30 – Maleo Reggae Rockers.

Prowadzenie: Roots Digital Sound feat. Kulturalny (Dubtwice Hi Fi).

Dodatkowo od godz. 13:00

  • Strefa dla dzieci Reggaeland,
  • Strefa Chillout.

Impreza towarzysząca

  • 23:00 – Kuchnia Jamajska – Afterparty Reggae nad Wisłokiem 2019 w Klub Vinyl.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/bulwary-nad-wislokiem-w-rzeszowie/reggae-nad-wisłokiem-2019/413292642566505/

Źródło: rdk.rzeszow.pl

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)