REKLAMA

48 woreczków z mefedronem w kieszeni

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Przy zatrzymanym znaleźli 48 woreczków z mefedronem, a w wynajmowanym przez niego mieszkaniu tabletki clonozepanu.

a

foto: archiwum rzeszow24.pl

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji psychotropowych. Zatrzymanie podejrzanego było wynikiem pracy policjantów wydziału kryminalnego. Z uzyskanych przez nich informacji wynikało, że w okolicach stacji paliw przy ulicy Podkarpackiej, będzie przebywał mężczyzna mogący posiadać narkotyki.

Na podstawie ustalonego rysopisu, policjanci zatrzymali mężczyżnę, gdy przyszedł na stację paliw. Okazało się, że jest to, 34-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 48 woreczków z zawartością skrystalizowanego proszku, a w wynajmowanym przez niego mieszkaniu, 26 tabletek clonozepanu. Badanie potwierdziło, że znaleziony proszek to mefedron, w ilości ponad 39 gramów. Mężczyzna został zatrzymany.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Ustalili, że mężczyzna nie leczy się, a zabezpieczone w mieszkaniu tabletki posiada nielegalnie. Na podstawie zebranego materiału przedstawili mu zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źrodło: KMP Rzeszów

22-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

48-woreczkow-z-mefedronem-rzeszowianin-zatrzymany