REKLAMA

44-letni Bułgar sprzedawał używaną odzież na rzeszowskim bazarze

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili mężczyznę, który w niedzielę na bazarze sprzedał podrobioną odzież. Oferowane przez niego wyroby oznaczone były podrobionymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych producentów. Funkcjonariusze wyjaśniający sprawę zabezpieczyli zatrzymane towary.

303-196405
Foto: Podkarpacka Policja

W niedzielę policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą uzyskali informację o mężczyźnie sprzedającym na bazarze przy ulicy Dworaka podrobioną odzież. Na miejscu funkcjonariusze zastali 44-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna sprzedawał podrobioną odzież znanych światowych marek.

Policjanci zabezpieczyli 267 sztuk odzieży. Wyroby były oznaczone podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie wyroby cechowały się niską jakością użytych do produkcji materiałów oraz niską jakością wykonania. Odpowiednio niska była również cena sprzedawanej odzieży.

303-196404
Foto: Podkarpacka Policja

Funkcjonariusze skontaktowali się z przedstawicielami pokrzywdzonych producentów, od których przyjęli wnioski o ściganie oraz wszczęli postępowanie przygotowawcze. 44-latkowi grozi odpowiedzialność za obrót podrobionymi artykułami znanych światowych marek. Czyn zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

Źródło: Podkarpacka Policja

09-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

44-letni-bulgar-sprzedawal-uzywana-odziez-na-rzeszowskim-bazarze-9419-00r2kc