REKLAMA

39-latka wsiadła za kółko po alkoholu. Miała 3 promile w organizmie

MEDYNIA ŁAŃCUCKA / PODKARPACIE. Prawie 3 promile alkoholu miała 39-letnia mieszkanka Czarnej, która w sylwestrowy wieczór postanowiła prowadzić samochód. Na szczęście dalszą jazdę pijanej kobicie uniemożliwiła pęknięta opona oraz inni kierowcy.

303-175979_2

Foto: Podkarpacka Policja

W poniedziałek po godzinie 17:00 dyżurny z Łańcuta otrzymał zgłoszenie o tym, że na drodze wojewódzkiej w miejscowości Medynia Łańcucka, zatrzymał się pojazd, który utrudnia ruch. Z przekazanych informacji wynikało również, że kierująca nim kobieta może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Na miejscu policjanci zastali stojącego na jezdni peugeota, jego właścicielkę oraz świadków zdarzenia. Jak ustalili policjanci, 39-letnia mieszkanka Czarnej, podczas jazdy złapała przysłowiową „gumę” i zatrzymała samochód. Inni uczestnicy ruchu postanowili pomóc kobiecie wymienić koło. Kiedy wyczuli od niej alkohol o całym zdarzeniu powiadomili policję.

Badanie stanu trzeźwości wykazało u 39-latki prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Kobieta straciła prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Jej pojazd trafił na strzeżony parking.

Źródło: Podkarpacka Policja

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.