REKLAMA

38 medali karateków Chikara Rzeszów na turnieju Karate Games! (FOTO)

Znakomicie zaprezentowali się karatecy z Akademii Sportu Chikara z Rzeszowa, którzy na turnieju z serii Karate Games w Lublinie zdobyli aż 38 medali.

155028024_3986112428077050_3085016608042084857_n

W Sobotę 27 lutego 2021 zakończył się pierwszy ogólnopolski Turniej z serii Karate Games rozgrywany w Lublinie – Organizowany przez Polską Unię Karate Tradycyjnego. Akademia Sportu Chikara z Rzeszowa po raz pierwszy w historii wystawiła aż 75 zawodników

Był to bardzo owocny start pokazujący, jaki potencjał drzemie w klubie. Każdy z zawodników na czele z mistrzynią świata Agnieszką Sajdutką udowodnił, że Rzeszów zalicza się do grona najlepszych ośrodków karate w Polsce.

Chikara Rzeszów zdobyła w sumie 38 medali:
– 16 medali złotych,
– 11 medali srebrnych,
– 11 medali brązowych.

Jak przyznali po turnieju trenerzy Akademii Marek Żyłka i Piotr Ramot, trudny czas, w jakim przyszło zawodnikom trenować i przygotowywać się do zawodów, wyzwolił w całym Klubie Chikara niesamowite pokłady determinacji, entuzjazmu i wytrwałości.

Pokazaliśmy że potrafimy  jako Jedną Rodzina w trudnych momentach przekazać wiarę w lepsze jutro naszym podopiecznym i zaszczepić w nich pozytywne nastawienie, chęć walki oraz wiarę w siebie –  mówią trenerzy, podkreślając, że Chikara pełni misję, którą jest przekazywanie wartości kolejnym pokoleniom przyszłych mistrzów w karate.

Źródło: mat. nadesłane


28-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.