REKLAMA

37-letni rzeszowianin traci wzrok. Potrzebuje wsparcia!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 37-letni Łukasz Drozd z Rzeszowa stracił wzrok na prawe oko. Potrzebuje wsparcia finansowego na życie i leczenie.

Przechwytywanie_233

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Na portalu Pomagam.pl Łukasz Drozd pisze (zapis oryginalny):

Nazywam się Łukasz Drozd, mam 37 lat, żonę i dzieci w wieku półtora roku, trzech i 11 lat. Mieszkam w Rzeszowie. Zwracam się o pomoc materialną w związku z moją trudną sytuacją, która wynika z błędów lekarskich na oddziale okulistyki.

Jestem kierowcą zawodowym, ale od grudnia 2020 roku zacząłem mieć problemy z prawym okiem. Wtedy zacząłem leczyć się w ambulatorium okulistycznym w Szpitalu Klinicznym nr.1 w Rzeszowie. W styczniu bieżącego roku trafiłem do szpitala z rozpoznaniem jaskry wtórnej.

Przebywałem w szpitalu od dnia 13.01.2021 do dnia 04.02.2021 w tym czasie miałem przeprowadzoną operację na jaskrę. Kolejne operacje miałem w Szpitalu Klinicznym SPSK nr.1 w Lublinie. Stan po rewizji trabekulektomii oka prawego. Kolejna operacja odbyła się również w Lublinie dnia 13.07.2021 wykonano implantację zastawki ahmeda oka prawego (27).

W tym momencie całkowicie straciłem wzrok na prawe oko i czekają mnie kolejne operacje ponieważ nadal mam wysokie ciśnienie w oku.

Proszę państwa o pomoc, gdyż nie mam pieniędzy na życie i leczenie. Obecnie mam zaległość w opłaceniu mieszkania i dostałem wypowiedzenie umowy najmu.

Łukasz Drozd

ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

30-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)