REKLAMA

Festiwal Produktów Podkarpackich

Najlepsze smakołyki i produkty regionalne, pokazy gotowanych na żywo tradycyjnych podkarpackich potraw połączone z degustacją, gry i konkursy dla najmłodszych to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości I edycji Festiwalu Produktów Podkarpackich. Wydarzenie odbędzie się 25 sierpnia br. w Majdanie k. Cisnej. W sercu Bieszczad i niezwykle klimatycznym otoczeniu stacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej swoje produkty zaprezentuje ponad 20 firm i przedsiębiorców z regionu.

foto:materiał nadesłany

Wydarzenie potrwa od 10:00 do 19:30. Dla uczestników będą gotować Adam Chrząstowski oraz Sylwia Ładyga. Dla gości Festiwalu Produktów Podkarpackich organizatorzy przygotowali pokazy gotowania tradycyjnych potraw połączone z degustacją. W menu znajdą się pyszne dania, których przepisy przekazywane są z pokolenia na pokolenie, w tym m.in.: hreczanyki- kotlety mielone z kaszy gryczanej, pierogi kresowe z twarogiem górskim i kaszą gryczaną czy barszcz czerwony na serwetce z kozim serem i jajkiem przepiórczym.

foto:materiał nadesłany

W programie Festiwalu przewidziane są także gry i konkursy dla dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych przygotowano strefę aktywności z animacjami. Nie zabraknie także muzycznych akcentów. Dla gości Festiwalu zagrają lokalne zespoły – Żmije i Kapela na Dobry Dzień.

22-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

32294-2-festiwalproduktowpodkarpackich-rz2mt