REKLAMA

Pasjonada w Rakszawie!

Czy masz już plany na najbliższą niedzielę? Jeśli nie, to zapoznaj się z ofertą GOKIC Rakszawa.  26 sierpnia  odbędzie się wydarzenie pod tytułem Pasjonada „Wełniany wieczorek”.

 

 

foto: materiał nadesłany

W Lesie „Brzeźnik”oraz na stadionie sportowym KS „Włókniarz” będą miały miejsce rozmaite atrakcje. Od godziny 14:00 na stadionie będzie działało miasteczko zabaw oraz gastronomia, w której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

W tym samym czasie w Lesie rozpocznie się widowisko taneczne pt.”Wokół walca” w wykonaniu zespołów działających w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie. O godzinie 15:30 rozpoczną się występy solistów i instrumentalistów z Rzeszowskiego Towarzystwa Muzycznego. Na godzinę 17:30 planowany jest Spektal „Teatr Cudów” w wykonaniu Teatru Przedmieście.

Natomiast zespół „Studio Accantus” zaprezentuje się o 18:30. Osoby w każdym wieku będą mieli okazję znaleźć coś interesującego dla siebie. Planowane są pokazy żonglerki, różnorodne warsztaty,widowiska akrobatyczne, puszczanie baniek,przejazdy bryczkami oraz wiele innych.

O godzinie 20:00, na stadionie sportowym rozpocznie się koncert disco polo. Zakończeniem całego wydarzenia będzie zabawa taneczna od godziny 21:00. Podczas całej imprezy będzie przeprowadzana zbiórka pieniędzy na leczenie mieszkanki Rakszawy Faustyny Uchman.

21-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

32285-2-rz2mt