REKLAMA

3 lipca Multikino i Helios wznawiają funkcjonowanie w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowskie kina sieci Helios oraz Multikino wznawiają działalność. Pierwsze seanse będzie można obejrzeć 3 lipca.

1406212634

Foto: helios.pl / materiały prasowe

Jesteście gotowi na nowe otwarcie kin i powrót do filmowych emocji na najwyższym poziomie? My tak, dlatego z nieukrywaną radością pragniemy poinformować Was, że już 3 lipca wracamy do regularnej działalności! Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i… chrupiącym popcornem już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem. O repertuarze i nowych, fantastycznych projektach specjalnych, a także innych niespodziankach, które dla Was przygotowaliśmy będziemy informować już wkrótce na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Do zobaczenia od 3 lipca na filmowych seansach – tak powrót do działalności ogłasza na swojej stronie internetowej sieć kin Helios.

W celu ochrony widzów i pracowników kin Helios, co godzinę dezynfekowany będzie hol kina, stoliki oraz toalety. Pracownicy zostaną wyposażeni w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta, a także płyny do dezynfekcji dłoni. Ponadto wszyscy pracownicy kina są zobligowani do noszenia rękawiczek. Dodatkowo, po każdym seansie sale kinowe będą wietrzone i dezynfekowane. Praca instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej jest wyregulowana według zaleceń NIZP-PZH.

Zgodnie z zaleceniami, po zakończonych seansach wyjście widzów z sali będzie odbywać się w miarę możliwości wyjściem ewakuacyjnym. Przy wejściu do kina widzowie będą zobowiązani do dezynfekcji dłoni. Każdy widz znajdujący się na terenie kina będzie musiał mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i nos. Widzowie powinni zachować między sobą bezpieczny odstęp minimum 1,5 metra. Aby to ułatwić na podłodze w kinowym holu zostały wyznaczone linie wskazujące bezpieczne odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, na przykład po bilety.

Sieć kin Multikino wznowiło funkcjonowanie już w piątek 19 czerwca, ale rzeszowska siedziba sieci rozpocznie działanie 3 lipca. – Nie przecierajcie oczu, tytuł tego artykułu jest prawdziwy. Wiemy że na tę chwilę czekało wielu z Was. Z nieukrywaną radością oznajmiamy, że Multikino otwiera swoje podwoje! Wybrane kina naszej sieci wracają do gry już w najbliższy piątek 19 czerwca, a wraz z nimi wiele znanych i lubianych hitów. O swoje bezpieczeństwo nie musicie się martwić – w holach i toaletach znajdziecie stacje do dezynfekcji rąk, nasi pracownicy prezentują się iście rycersko w przyłbicach, a sale kinowe będą regularnie oczyszczane – zapewnia Multikino.

Od 6 czerwca swoją działalność “odmroziły” kina Zorza oraz za Rogiem Café, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: red., helios.pl, multikino.pl

20-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

3-lipca-multikino-i-helios-wznawiaja-funkcjonowanie-w-rzeszowie-6864-00r2kc