REKLAMA

Policja zatrzymała 11 osób zamieszanych w działania narkotykowe

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci z sanockiej komendy oraz rzeszowskiej komendy wojewódzkiej wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej, Służby Więziennej i Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji realizowali polecenia prokuratury w związku z prowadzonym śledztwem w sprawie narkotykowej.

W wyniku działań jedenastu młodych mężczyzn zostało zatrzymanych. Sprawa ma charakter rozwojowy.

W ostatnich dniach w związku z prowadzonym śledztwem, na polecenie prokuratury rejonowej dokonano kilkunastu przeszukań. Przeszukiwane były pomieszczenia mieszkalne, gospodarcze oraz samochody osób, które Policja podejrzewała o nieprzestrzeganie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W wyniku działań z udziałem policjantów z komendy w Sanoku oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Straży Granicznej, Służby Więziennej, a także Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie przeszukano kilkanaście mieszkań. Wykonane czynności dały podstawę do zatrzymania 11 osób w wieku od 20-33 lat (wszyscy są mieszkańcami powiatu sanockiego). U osób tych zabezpieczono 9 roślin konopii, kilkanaście gramów marihuany i haszyszu, a także sprzęt potrzebny do ważenia, porcjowania i zażywania substancji psychoaktywnych.

Prowadzone czynności dały podstawę aby wobec jednego z zatrzymanych sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 2 miesięcy.

Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań z uwagi na rozwojowy charakter sprawy. Według dotychczasowych ustaleń, zatrzymani tworzyli grupę, której celem była dystrybucja narkotyków.

policja8

policja6

policja5

źródło: KMP

21-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

283