REKLAMA

Angielska wojna. Powalcz o Rzeszów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Cała Polska stanie do boju o miano miasta najlepiej władającego językiem angielskim. Sprawdź swoje umiejętności i weź udział w Wielkim Teście.

ang

foto: archiwum rzeszow24.pl

Wielki Test Języka Angielskiego to coroczna zabawa, która ma na celu sprawdzić poziom znajomości języka angielskiego wśród Polaków. Test rozpocznie się tego samego dnia, o tej samej godzinie w . Na podstawie udzielanych odpowiedzi, już niedługo dowiemy się, która miejscowość najlepiej radzi sobie z angielskim.

Dotychczas w teście wzięło udział ponad 18 tysięcy Polaków. Średni wynik krajowy to poziom B1+, czyli średnio zaawansowany. Rzeszów może poszczycić się lepszym rezultatem, notując w roku poprzednim stopień B2.

Zawody mają nie tylko zbadać poziom Polaków, ale również zachęcić ich do regularnej nauki języka angielskiego. Umiejętność ta przydatna jest nie tylko podczas zagranicznych wycieczek, ale coraz częściej stanowi jeden z priorytetów podczas zatrudnienia.

Każdy uczestnik otrzyma swój wynik określający poziom, na jakim się znajduje. Początek testu 20 listopada o godz. 11:00 w Hilton Garden Inn Rzeszów.

16-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

28048