REKLAMA

28-latek zakłócał porządek. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zabezpieczyli blisko 120 gramów marihuany. Zatrzymali również dwóch mężczyzn podejrzanych o ich posiadanie. Sprawa zaczęła się od zgłoszenia zakłócenia porządku. Mężczyźni przyznali się do winy.

W sobotę po godz. 22, policjanci interweniowali w bloku w śródmieściu. Ze zgłoszenia wynikało, że do jednego z mieszkań miał dobijać się mężczyzna, który jednak przed przybyciem policjantów się oddalił.

Ponieważ osoba zgłaszająca obawiała się, że sytuacja może się powtórzyć, funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego postanowili sprawdzić inne mieszkanie, w którym mógł przebywać mężczyzna. Tam zastali 32-letniego właściciela oraz 28-latka, który wcześniej zakłócał porządek.

Kiedy policjanci weszli do środka zauważyli słoik z zawartością charakterystycznego suszu. Właściciel mieszkanie przyznał, że jest to marihuana. Podczas przeszukania mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom kolejne narkotyki. Niewielką ich ilość funkcjonariusze znaleźli także przy 28-latku oraz podczas przeszukania jego mieszkania.

Podejrzani zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu. Badania potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 120 gramów.

Mężczyźni zostali przesłuchani, usłyszeli zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających. Obydwaj przyznali się do winy.


Źródło: KMP Rzeszów

04-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

28-latek-zaklocal-porzadek-policjanci-znalezli-w-jego-mieszkaniu-narkotyki-00e8mc