REKLAMA

27-latka wbiegła wprost pod koła samochodu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku z udziałem pieszej na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Przebiegająca przez jezdnię poza przejściem dla pieszych kobieta została potrącona przez kierującego volkswagenem passatem. W wyniku potrącenia, piesza z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.
Wczoraj około godziny 19.20, policjanci interweniowali na miejscu wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Passat  66-letni  mieszkaniec Łańcuta, jadąc prawym pasem ruchu ulicy Lwowskiej w kierunku ulicy Armii Krajowej potrącił pieszą.  27-letnia kobieta wbiegła na drogę poza przejściem dla pieszych pod nadjeżdźający samochód.

W wyniku zdarzenia piesza odniosła poważne obrażenia i kraetką pogotowia przewieziona została do szpitala. Pracujący na miejscu policjanci wykonali czynności niezbędne do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku.

źródło: KMP Rzeszów

20-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

27-latka-wbiegla-wprost-pod-kola-samochodu