REKLAMA

PRZEWORSK. 24-latek miał przy sobie narkotyki. Wpadł podczas kontroli drogowej (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę audi, który miał przy sobie narkotyki. 24-letni mieszkaniec Przeworska wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę, po godz. 21, na ul. Konopnickiej w Przeworsku, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli audi. Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło dziwne zachowanie kierowcy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania.

W samochodzie 24-letniego mieszkańca Przeworska, policjanci znaleźli woreczki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana, natomiast biały proszek zostanie przekazany do laboratorium kryminalistycznego, w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy.

24-latek został zatrzymany i trafili do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Przeworska został przesłuchany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP PRzeworsk

27-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

24-latek-mial-przy-sobie-narkotyki-wpadl-podczas-kontroli-drogowej-foto-5173