REKLAMA

23-latka włamała się na stację paliw i ukradła 3 tyś.złotych

CZUDEC. Policjanci ze  strzyżowskiego wydziału kryminalnego ustalili tożsamość 23-latki, która włamała się na stację paliw w Czudcu i ukradła 3 tyś. złotych.

kodeks

 

 

Jak podaje Podkarpacka Policja, do włamania na stację paliw doszło w czwartek. Mężczyzna, który przyszedł rano do pracy zauważył, że sklep na stacji paliw jest otwarty. Po stwierdzeniu braku metalowej kasetki z pieniędzmi poinformował o tym fakcie dyżurnego strzyżowskiej komendy. Według zgłaszającego łupem padło ponad 3 tys. zł.
Policjanci rozpoczęli poszukiwania włamywacza. Na podstawie zgromadzonego materiału funkcjonariusze ustalili, że sprawcą może być mieszkanka powiatu strzyżowskiego, która może próbować wyjechać z kraju. Dzięki pracy operacyjnej i współpracy z opolska komendą, kobieta została zatrzymana w Opolu, a następnie przetransportowana do strzyżowskiej komendy. Jak się okazało 23-letnia kobieta chciała wyjechać do Niemiec. Przyznała się do kradzieży z włamaniem. Policjanci odzyskali ponad 2 tys. zł.

Teraz odpowie za swój czyn. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

ZDJ., źródło: KWP

30-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

23-latka-wlamala-sie-na-stacje-paliw-i-ukradla-3-tys-zlotych