REKLAMA

22-latek zdewastował fontannę multimedialną. Odpowie przed sądem

PODKARPACIE. Policjanci z jarosławskiej komendy ustalili sprawcę, który końcem września zdewastował fontannę multimedialną, znajdującą się na zieleńcu miejskim przy ul. Konfederackiej w Jarosławiu. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Jarosławia. Mężczyzna wszedł do fontanny i ukradł dyszę fontannową. Swoim działaniem uszkodził pompę o wartość 7,5 tys. zł.

303-248158

Końcem września br., funkcjonariusze z jarosławskiej jednostki otrzymali zgłoszenie o dewastacji fontanny multimedialnej znajdującej się na zieleńcu miejskim w Jarosławiu przy ul. Konfederackiej. Z zawiadomienia wynikało, że sprawca wykręcił dyszę fontannową i ją zabrał. W wyniku odłączenia dyszy uszkodzeniu uległa pompa wody. Wartość start na szkodę Gminy Miejskiej Jarosław, została oszacowana na kwotę 7,5 tys. zł.

Jarosławscy kryminalni, analizowali nagrania z kamer monitoringu oraz zbierali informacje w tej sprawie. Prowadzone czynności pozwoliły na ustalenie osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie fontanny multimedialnej. Okazało się, że związek z tym zdarzeniem ma 22-letni mieszkaniec Jarosławia.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Fot. Internet

źródło: KPP Jarosław

06-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.