REKLAMA

20. urodziny E.Leclerc – najstarszego w Rzeszowie hipermarketu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Niebawem rzeszowski E.Leclerc obchodzi swoje 20. urodziny. Jest to najstarszy hipermarket w Rzeszowie. Z okazji jubileuszu sklep przygotował loterię urodzinową z pulą nagród o łącznej wartości 80 tysięcy złotych.

image_processing20210416-25980-fkkpeh
Foto (3): materiały prasowe

 

E.Leclerc był pierwszym hipermarketem w Rzeszowie i dziewiątym w Polsce. Jego otwarcie, punktualnie o 8:00, 23 maja 2001 roku, było ważnym wydarzeniem dla mieszkańców miasta. Godzinę po otwarciu trudno było o miejsce na parkingu.

Na otwarcie hipermarketu E.Leclerc oczekiwały tłumy rzeszowian. Zakorkowana była aleja Rejtana, pobliskie ulice i parking, który mimo dużych rozmiarów miał momentami problemy z przyjęciem aut wszystkich klientów. Przez dwie dekady przybyło miejsca, a cały obiekt wrósł w tkankę miasta na dobre.

Od otwarcia mija dokładnie 20 lat. Z tej okazji sklep przygotował loterię urodzinową z pulą nagród o łącznej wartości 80 tysięcy złotych, specjalną dekorację i serię jubileuszowych katalogów z promocjami.

image_processing20210416-25449-9mbtri

 

W ciągu 20 ostatnich lat na terenie hipermarketu otwarto stację paliw, rozbudowano galerię handlową i parking. Rozrosła się też hala sprzedaży – oddano do użytku kasy samoobsługowe, zmodernizowano oświetlenie, a urządzenia chłodnicze wymieniono na przyjazne środowisku (bardziej oszczędne i działające w oparciu o CO2).

Wszystkie zmiany przeprowadziliśmy z myślą o klientach. Naszym głównym celem było zapewnienie jeszcze wyższej jakości produktów i jestem przekonany, że udało nam się to osiągnąćDenis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.

 

Z okazji rocznicy dwudziestolecia rzeszowskiego hipermarketu, na klientów ma czekać moc atrakcji, w tym okazja, by zdobyć cenne nagrody i skorzystać z wielu promocji.

23 kwietnia rusza urodzinowa loteria, w której do wygrania będą dziesiątki nagród. Każdy posiadacz karty Bonus E.Leclerc po każdym zakupie produktów za łączną kwotę 60 złotych (lub 20 złotych za produkty partnerskie), otrzyma kupon uprawniający do wzięcia udziału w loterii.

W specjalnej maszynie, w kształcie urodzinowego tortu będzie można wylosować jeden z ponad 1500 bonów zakupowych o wartości od 20 do nawet 200 złotych. Ponadto każdy kupon uprawni do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej – jednego z dwudziestu bonów o wartości 1000 złotych.

 

Łączna pula nagród w trwającej do 21 maja loterii wyniesie 80 tysięcy złotych.

image_processing20210416-17054-rjaou7

Na loterii nie koniec obchodów okrągłych, 20. urodzin. Jubileuszowo udekorowany sklep E.Leclerc w Rzeszowie przygotował trzy wyjątkowe katalogi urodzinowe z promocjami. Nie zabraknie w nich okazji cenowych na wybrane produkty, które trafią na specjalnie, urodzinowo oznakowane półki.

Pierwszy katalog pojawi się już 23 kwietnia, następny 5 maja, a trzeci trafi w ręce klientów 11 maja.

 

Źródło: mat. prasowe

18-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

20-urodziny-eleclerc-najstarszego-w-rzeszowie-hipermarketu-8497-00r2kc