REKLAMA

20 policjantów szukało zaginionej kobiety. Była na wiadukcie autostrady

GMINA ŚWILCZA. Dwudziestu funkcjonariuszy rzeszowskiej policji poszukiwało mieszkanki gminy Świlcza. Zaginiona wyszła z przychodni i oddaliła się w nieznanym kierunku. 47-latkę odnaleziono około północy w pobliżu wiaduktu autostradowego.

Gdy członkom rodziny nie udało się jej odnaleźć, powiadomili policję. W poszukiwaniach pomocny okazał się monitoring miejski, którego kamery zarejestrowały kobietę. Została odnaleziona w Rudnej Małej, w rejonie wiaduktu autostradowego. Policjanci odwieźli ją do domu i przekazali pod opiekę rodzinie.

Wczoraj wieczorem policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 47-letniej mieszkanki gminy Świlcza. Zaginięcie zgłosiła jej siostra. Około godz. 18 była wraz z zaginioną w przychodni. Gdy oczekiwały na wyniki badań, 47-latka, która na kilka minut została sama, wyszła z placówki i udała się w nieznanym kierunku. Gdy podjęte przez siostrę poszukiwania nie dały rezultatu, zawiadomiła ona policjantów.

Funkcjonariusze ustalili rysopis zaginionej i rozpoczęli poszukiwania. Komunikat wraz z rysopisem kobiety został przekazany do patroli. W pierwszej kolejności policjanci sprawdzili szpitale, miejsce zamieszkania zaginionej oraz skontrolowali dworce PKP i PKS i ich okolice. Jednocześnie sprawdzali zapisy monitoringu miejskiego.

Okazało się, że kamery zarejestrowały wychodzącą z przychodni kobietę, która udała się w kierunku ul. Targowej i Palcu Wolności. Kobietę zarejestrowały również kamery w rejonie dworca oraz ulicy Grottgera. Wszystkie te miejsca zostały dokładnie sprawdzone przez policjantów. Do udziału w poszukiwaniach został włączony przewodnik z psem służbowym.

Tuż przed północą policjanci dostali sygnał, że kobieta widziana była w Rudnej Małej w pobliżu wiaduktu autostradowego. Na miejsce pojechał policyjny patrol. Funkcjonariusze zauważyli zaginioną. Odnalezioną kobietę przewieźli do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodzinie.

źrodło: KMP Rzeszów

14-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

20-policjantow-szukalo-zaginionej-kobiety-byla-na-wiadukcie-autostrady