REKLAMA

19-letni nożownik zatrzymany w Przeworsku

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 19-latka, podejrzanego o ugodzenie nożem mieszkańca Przeworska. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 2 na 3 listopada. 19-letni pokrzywdzony z raną brzucha trafił wówczas do szpitala. Sprawca usłyszał już zarzuty.

303-175329

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 listopada na ul. Piłsudskiego w Przeworsku. Podczas spotkania dwóch 19-latków doszło do sprzeczki. W pewnym momencie 19-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego wyjął nóż i zadał cios drugiemu mężczyźnie. Pokrzywdzony, 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego doznał rany brzucha.

19-latek trafił do szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc medyczna. Z uwagi na obrażenia pozostał w szpitalu. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili tożsamość sprawcy. We wtorek mężczyzna został zatrzymany. 19-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty.

Na wniosek policji prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: Podkarpacka Policja

23-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

19-letni-nozownik-zatrzymany-w-przeworsku-939-kc2