REKLAMA

Dokumenty i pieniądze. 19-letnia Bułgarka z zarzutami

PODKARPACIE. 19-letnia kobieta odpowie za kradzieże kieszonkowe, których dopuściła się w jednym ze sklepów przy ulicy Chopina w Stalowej Woli. Obywatelka Bułgarii okradła trzy kobiety zabierając im dokumenty i ponad 900 złotych. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze. 19-latka usłyszała już zarzuty.

z

foto: archiwum rzeszow24.pl

Do kradzieży doszło w miniony piątek przed godz. 14 w Stalowej Woli na ulicy Chopina. Mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego powiadomiła policjantów, że podczas zakupów w galerii handlowej zostały skradzione jej pieniądze w kwocie 360 złotych. W trakcie dalszych czynności ustalono jeszcze dwie poszkodowane kobiety, którym skradzione zostały pieniądze i dokumenty. Łączne straty wyniosły 940 złotych.

Podejrzewaną o kradzież była młoda kobieta, którą zatrzymał personel sklepu i przekazał w ręce Policji. Po wylegitymowaniu funkcjonariusze ustalili, że jest to 19-letnia obywatelka Bułgarii. W trakcie przeszukania zatrzymanej odzyskano skradzione pieniądze. Na terenie sklepu znaleziony został portfel z dokumentami należący do jednej z pokrzywdzonych kobiet. 19-latka trafiła do policyjnego aresztu.

Zebrany w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie 19-latce zarzutu kradzieży. Na poczet przyszłych zobowiązań od 19-latki zabezpieczono pieniądze w kwocie 2 tysięcy złotych. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

źrodło: policja

28-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

19-latka