REKLAMA

19 czerwca w Rzeszowie wystąpi Daria Zawiałow! [ZAPOWIEDŹ]

RZESZÓW / PODKARPACIE. 19 czerwca w Rzeszowie wystąpi Daria Zawiałow. Koncert ma się odbyć w klubie LUKR lub na skwerze w Millenium Hall.

Daria_koncert04 fot. archiwum organizatora
Foto (3): archiwum organizatora

Pierwotnie koncert Darii Zawiałow miał odbyć się 18 kwietnia 2020 roku, jednak w wyniku ogłaszanych przez rząd obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną, nie doszedł on do skutku.

Po roku oczekiwania i cierpliwości klub Lukr ogłosił nową datę koncertu Darii Zawiałow w Rzeszowie – 19 czerwca 2021 roku, godzina 19:00. Koncert odbędzie się w klubie LUKR lub na skwerze Millenium Hall (al. Kopisto 1). Organizatorzy informują, że jeśli obostrzenia nie pozwolą na organizację koncertu w klubie odbędzie się on na skwerze Millenium Hall.

Wszystkie bilety nabyte wcześniej zachowują ważność, dodatkowa pula będzie dostępna w sprzedaży od poniedziałku 11 maja na stronie: www.lukr.club.

Wszystkie zmiany pozwolą na organizację koncertu z zachowaniem zasad obowiązującego reżimu sanitarnego. A w wyniku tego możemy zaproponować specjalną dodatkową pulę biletów dla tych, którzy jeszcze ich nie posiadają. Zaletą nowego terminu może być również to, że być może po koncercie dla zainteresowanych udostępnimy możliwość obejrzenia na dużym ekranie transmisji meczu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Polska-Hiszpania – przekazuje klub LUKR.

 

Daria Zawiałow, to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek.

Daria_koncert02 fot. archiwum organizatora

Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

Daria wraz z Igo i Królem tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra’20. W 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!“. Znakomitym recenzjom nie było końca, a Daria została okrzyknięta objawieniem roku, została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Płyta uzyskała status Platynowej Płyty

 

Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki“. Płyta również zyskała status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ja za najlepszy album 2019 roku honorując Fryderykiem w

kategorii „Album roku Pop Alternatywny”. „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 17 mln razy, a sam utwór zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list przebojów w kraju. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. Czas pandemii wykorzystali na pracę, jej pierwsze efekty mogliśmy usłyszeć z początkiem 2021 roku. Singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” z Dawidem Podsiadło Daria zapowiada swój 3 album studyjny „Wojny i noce.

 

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu.

Daria_koncert05 fot. archiwum organizatora

Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Orange Warsaw Festival Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. W 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod główną sceną na Open’er Festival.

Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji. Trasa „Helsinki Tour‘‘ czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.

 

 

Źródło: mat. nadesłane

 

08-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)