REKLAMA

16-letnia rzeszowianka wystąpi w programie Top Model! (WIDEO)

|

16-letnia rzeszowianka wystąpi w programie Top Model! (WIDEO)

16-letnia Nikola Furman wystąpi w 8. edycji programu Top Model. Rzeszowianka przyszła na casting po tym, jak namówiła ją do tego siostra. Chciała spróbować swoich sił w modelingu. Później okazało się, że zauroczyła sobą jury programu i dostała się do domu modelek.

16ed27d3-f421-405d-9f4e-0cd8a0f277ab

Foto: topmodel.tvn.pl

– Na pomysł wzięcia udziału w programie wpadła starsza siostra Nikoli. Ona sama nie była przekonana do tego pomysłu, ale postanowiła spróbować, żeby zobaczyć, czy to może modeling będzie jej pomysłem na życie. Co do zawodowych marzeń, to stara się nie wybiegać za bardzo w przyszłość, twierdzi, że na wszystko przyjdzie czas. W wolnym czasie jest wolontariuszką w Domu Dziecka – czytamy na stronie programu

Swoim dziewczęcym urokiem i skromnością zauroczyła Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego – jurorów 8. edycji Top Model. Dostała się na bootcamp, gdzie spośród 50 kandydatów została wybrana do finału. Jej poczynania będzie można śledzić w poniedziałki o godzinie 21:30 w telewizji TVN.

 

 

 

Źródło: topmodel.tvn.pl

30-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

16-letnia-rzeszowianka-wystapi-w-programie-top-model-wideo-4752-00r2kc