REKLAMA

16-latkowie kradli styropian

RZESZÓW. Dwóch 16-latków podejrzanych o kradzież ustalili policjanci z Referatu ds. Nieletnich i Patologii rzeszowskiej komendy. W kwietniu nieletni skradli styropian z terenu znajdującego się w pobliżu docieplanego bloku. Jego wartość to 800 złotych. Za kradzież odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

policja

 

Policjantów zawiadomił świadek, który zauważył kilku młodych mężczyzn w pobliżu sąsiedniego bloku.  W opinii zgłaszającego osoby te mogły kraść styropian przygotowany do ocieplenia budynku. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci. Tam zatrzymali 16-latka, który na ich widok próbował uciekać. Nastolatek twierdził, że nic nie wie o kradzieży. Nieletniego przekazano pod opiekę rodziców, jednak policjanci postanowili sprawdzić okoliczności zdarzenia.

Ustalili, że w rejonie bloku przy ulicy Skłodowskiej – Curie doszło jednak do kradzieży styropianu. Właściciel firmy wycenił jego wartość na 800 złotych. Policjanci potwierdzili również udział ujętego 16-latka w kradzieży. Ustalili również drugiego nieletniego również 16-latka uczestniczącego w kradzieży. Funkcjonariusze ustalają teraz szczegóły przestępstwa. Zebrane w sprawie materiały zostaną przesłane do sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszych krokach wobec nieletnich.

Źródło, ZDJ.: KWP

 

08-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

16-latkowie-kradli-styropian