REKLAMA

16-latek trafiony z łuku w głowę wylądował w rzeszowskim szpitalu

LUBACZÓW, RZESZÓW / PODKARPACIE. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w czwartek (21 maja br.) wieczorem, w Baszni Dolnej. 16-latek z gminy Lubaczów, został postrzelony z łuku przez starszego kolegę. Nastolatek ze strzałą w głowie trafił do szpitala w Rzeszowie.

303-207576

Foto: Podkarpacka Policja

W czwartek po godzinie 19:00 policjanci z Lubaczowa zostali powiadomieni o zdarzeniu w Baszni Dolnej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, trójka znajomych w wieku od 16 do 19 lat umówiła się na spotkanie w lesie, w pobliżu wioski tematycznej „Kresowa Osada”.

19-latek na spotkanie zabrał ze sobą łuk i trzy strzały zakończone metalowym grotem. Kiedy zbliżył się do umówionego miejsca, z odległości około 60 metrów zauważył swoich kolegów. Chcąc ich przestraszyć, wycelował obok jednego z nich i oddał strzał. Strzała przeleciała przez zarośla i trafiła 16-latka w głowę.

Młodzi mężczyźni wezwali pomoc i pozostali z poszkodowanym do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Nastolatek ze strzałą w głowie został przewieziony do szpitala w Lubaczowie, a następnie przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli łuk i strzały.

303-207578

303-207577

 

Źródło: Podkarpacka Policja, WSPR Przemyśl / Facebook

22-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

16-latek-trafiony-z-luku-w-glowe-trafil-do-rzeszowskiego-szpitala-6588-00r2kc