REKLAMA

15 – latek okradł swoją ciocię i odjechał jej autem

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Wiązownicy zatrzymali 15-latka, który ukradł swojej cioci playstation, portfel oraz kluczyki do samochodu. Po kradzieży wsiadł za kierownicę jeepa i odjechał. Teraz sprawą chłopca zajmie się sąd rodzinny.

303-170781

Foto: Archiwum KMP Jarosław

Kilka dni temu, dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od mieszkanki gminy Wiązownica, z którego wynikało, że jej 15-letni syn ukradł playstation, portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami bankomatowymi oraz kluczyki do samochodu marki Jeep, swojej cioci. Kluczykami otworzył pojazd znajdujący się na posesji i odjechał.

Policjanci z posterunku w Wiązownicy, zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, rozpoczęli poszukiwania nastolatka. W trakcie prowadzonych działań, na drodze w Szówsku zauważyli jeepa, którym kierował chłopiec. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Zatrzymali także kierującego nim 15-latka, mieszkańca gminy Wiązownica.

Badanie alkomatem wykazało, że chłopiec był trzeźwy.

15-latek został przesłuchany jako sprawca czynów karalnych. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

 Źródło: Podkarpacka Policja

20-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

15-latek-okradl-swoja-ciocie-i-odjechal-jej-autem-8877