REKLAMA

13-letni Tomasz Nowak z Rzeszowa wystąpi w The Voice Kids!

RZESZÓW / PODKARPACKIE. Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury będzie uczestnikiem “Przesłuchań w Ciemno” do czwartej edycji The Voice Kids. Emisja programu odbędzie się już w najbliższą sobotę 13 marca 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Utalentowany reprezentant miasta Rzeszowa zawalczy o awans do dalszego etapu.

Tomasz Nowak (fot. archiwum RDK) - 2

Foto: Rzeszowski Dom Kultury / mat. nadesłane

13-letni Tomasz Nowak, to uczestnik zajęć wokalnych oraz instrumentalnych w Rzeszowskim Domu Kultury, który muzyką interesuję się już od najmłodszych lat. Naukę w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała rozpoczął w wieku 7 lat i kontynuuje ją do dnia dzisiejszego pod okiem instruktora Marcina Florczaka. Poza śpiewaniem gra także na perkusji i pianinie, a jego największą muzyczną pasją jest nagrywanie i mastering.

Aktualnie na antenie TVP2 odbywają się „Przesłuchania w Ciemno” czwartej edycja znanego programu telewizyjnego The Voice Kids. Biorą w nich udział najzdolniejsi młodzi wokaliści z całej Polski, w których gronie znalazł się Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zyska on możliwość zaprezentowania swojego wokalnego talentu przed milionami telewidzów oraz czwórką oceniających trenerów – Dawidem Kwiatkowskim, Cleo oraz Tomsonem i Baronem.

Emisja materiału z udziałem Tomasza Nowaka z Rzeszowa będzie miała miejsce w jednym z dwóch odcinków czwartej edycji The Voice Kids, które zostaną wyemitowane w sobotę 13 marca 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Podczas nich kolejni młodzi artyści zawalczą o kwalifikację do dalszego etapu programu, czyli rywalizacji w ramach wokalnych Bitew.

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury / mat. nadesłane

09-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

13-letni-tomasz-nowak-z-rzeszowa-w-the-voice-kids-3983-00r2kc