REKLAMA

13-letni Tomasz Nowak z Rzeszowa w kolejnym etapie The Voice Kids!

RZESZÓW / PODKARPACKIE. Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury zakwalifikował się do kolejnego etapu czwartej edycji The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę z programem kontynuować będzie w drużynie Tomsona i Barona.

Tomasz Nowak (fot. archiwum RDK) - 2

Foto: Rzeszowski Dom Kultury / mat. nadesłane

Występ Tomka wyemitowano 13 marca w TVP 2. Młody wokalista podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał utwór „Love me again” Johna Newmana, którym oczarował całe jury.

Utalentowany rzeszowianin dołączył do drużyny Tomsona i Barona. W dalszym etapie programu młodzi wokaliści będą rywalizować w ramach wokalnych Bitew.

Występ Tomka można zobaczyć TUTAJ

 

13-letni Tomasz Nowak, to uczestnik zajęć wokalnych oraz instrumentalnych w Rzeszowskim Domu Kultury, który muzyką interesuję się już od najmłodszych lat. Naukę w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała rozpoczął w wieku 7 lat i kontynuuje ją do dnia dzisiejszego pod okiem instruktora Marcina Florczaka. Poza śpiewaniem gra także na perkusji i pianinie, a jego największą muzyczną pasją jest nagrywanie i mastering.

 

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

14-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

13-letni-tomasz-nowak-z-rzeszowa-w-kolejnym-etapie-the-voice-kids-5362-00r2kc