REKLAMA

11-letnia Amelia Borkowska z Rzeszowa w kolejnym etapie The Voice Kids! (FOTO, VIDEO)

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Młoda wokalistka była uczestniczką „Przesłuchań w Ciemno”, podczas których zaśpiewała znany utwór „What The World Needs Now Is Love”. Swoją dalszą przygodę z programem kontynuować będzie w drużynie Tomsona i Barona.

Amelia Borkowska (fot. Venter Photoart) - 1

Foto (2): Venter Photoart / mat. nadesłane

Występ Amelii Borkowskiej znalazł się w finałowej części premierowego odcinka czwartej edycji The Voice Kids, który został wyemitowany w sobotę 27 lutego 2021 roku na antenie TVP2.  Wokalistka wykonała utwór „What The World Needs Now Is Love” z repertuaru Jackie DeShannon, który przygotowała wspólnie ze swoim wieloletnim instruktorem Katarzyną Pasierb oraz Olgą Boczar, z którą Amelia pracuje od lipca 2020 roku.

Występ reprezentantki Rzeszowa podbił nie tylko serca jurorów programu, ale także telewidzów i internautów, o czym świadczą pozytywne oceny i reakcje.

Pierwszy sukces Amelii odniesiony w „Przesłuchaniach w Ciemno”, to dopiero początek jej przygody z The Voice Kids, która może stać się przepustką do wielkiej kariery muzycznej.

Wokalistka swój udział w programie kontynuować będzie w drużynie Tomsona i Barona, a o tym, czy zdoła powtórzyć osiągnięcie Roksany Węgiel, Ani Dąbrowskiej, czy Marcina Maciejczaka, czyli zwycięzców poprzednich edycji programu, jej fani dowiedzą się, oglądając kolejne odcinki programu.

Amelia Borkowska (fot. Venter Photoart) - 2

Źródło: RDK / mat. nadesłane

01-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)