REKLAMA

10-latek z regionu oczarował jurorów The Voice Kids! (WIDEO)

|

10-latek z regionu oczarował jurorów The Voice Kids! (WIDEO)

10-letni Oliwier Szot z Nowosielca zaśpiewał piosenkę z bajki “Kraina lodu”, którą oczarował jurorów drugiej edycji The Voice Kids. Muzyczne show rusza od 1 stycznia, ale już dziś można obejrzeć występ chłopca.

Przechwytywanie_51

Foto: YouTube / kanał: The Voice Kids Poland

Oliwier na przesłuchania w ciemno wybrał piosenkę “Ulepimy dziś bałwana” z bajki “Kraina lodu”. Dobór repertuaru okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ wszyscy jurorzy wstali po występie chłopca ze swoich foteli i poszli mu pogratulować. Warto dodać, że młody mieszkaniec naszego regionu jest najmłodszym uczestnikiem, który przebrnął przez przesłuchania w ciemno.

Oliwier Szot wielokrotnie występował na koncertach Niżańskiego Centrum Kultury “Sokół”. Chłopiec dwukrotnie zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Złoty Mikrofon”.

W pierwszej edycji programu The Voice Kids zwyciężyła Roksana Węgiel. Jak się później okazało, zwycięstwo w tym muzycznym show pozwoliło jej reprezentować Polskę na Eurowizji Junior. Z rozgrywnego w Mińsku konkursu młoda piosenkarka wywiozła pierwsze miejsce. Roksana wystąpi na sylwestrze w Zakopanem, a nie tak dawno śpiewała na scenie rzeszowskiego Rynku – LINK.

O tym, czyją drużynę wybrał 10-latek, będzie można się dowiedzieć 1 stycznia. Wówczas wystartuje druga edycja The Voice Kids.

 

27-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

10-latek-z-regionu-oczarowal-jurorow-the-voice-kids-wideo-1045-00r2kc