Znamy kandydatów do europarlamentu Polski Razem Jarosława Gowina zgłoszonych na Podkarpaciu (FILM)

Podkarpacie jest pierwszym okręgiem wyborczym, w którym przedstawiciele komitetu Polska Razem Jarosława Gowina zarejestrowali listę kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Aby zgłosić swoich przedstawicieli, należy zebrać 10 tys. podpisów. Na biurko Okręgowej Komisji Wyborczej w Rzeszowie, partia Jarosława Gowina złożyła ich ponad 21 tys.

0

12
34
5678910źródło: Red., materiały nadesłane

 

Komentarzy: 26 do “Znamy kandydatów do europarlamentu Polski Razem Jarosława Gowina zgłoszonych na Podkarpaciu (FILM)”

 1. Odbiorą sporo PiS-owi i Solidarnej Polsce pisze:

  Ciekawe jak to się potoczy ale na pewno zyska w tym wszystkim PO

  Oceń komentarz: Dobre 28 Słabe 11

  • Pani Dachnowicz miała rewelacyjny wynik do Senatu pisze:

   a Jaworski gdzie on już nie był

   Oceń komentarz: Dobre 31 Słabe 7

  • sodomia i gomoria pisze:

   I bardzo dobrze, że w końcu straci i PiS, i PO!

   Oceń komentarz: Dobre 25 Słabe 13

  • sercem sanoczanin, rozumem emigrant pisze:

   Pani Muszyńska, zanim wyjedzie Pani z Sanoka do Brukseli zajmować się kwestiami emigracji zarobkowej, może Pani tu na miejscu potrenować i spróbować zatrzymać sanoczan aby nie opuszczali swych rodzin w tułaczce za pracą. Ciekawe czy ma Pani wiedzę ilu lokalnych tzw. biznesmenów, nie płaci od miesięcy swoim pracownikom? Lub rzuci jak ochłap tylko część pensji, z ironią w głosie – nie podoba się? Możesz się zwolnić. Życzę powodzenia, ze złudną nadzieją na odpowiedź na łamach portalu.

   Oceń komentarz: Dobre 41 Słabe 8

  • D0bra Rada (dr) pisze:

   @ Ruch Narodowy Podkarpacie – rzeczywiście, zasługi wyjątkowe. Bo „autorem listu w obronie…” nie każdy może być. Niech jeszcze pan Marcin nabiera krzepy pracując dla Podkarpacia bo w Brukseli kierat panie. Człek nieprzyzwyczajony do ciężkiej roboty nie podoła.

   Oceń komentarz: Dobre 20 Słabe 2

  • realista pisze:

   A tymi kwestiami emigracji zarobkowej w Parlamencie Europejskim to p.Muszańska będzie się zajmować po francusku ? po angielsku ? czy z tłumaczem po Brukseli będzie zajwaniać ?

   Oceń komentarz: Dobre 7 Słabe 2

 2. to ja pisze:

  Śmiech na sali!!!!!hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaataka lista to porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To same niespełnione wcześniej osoby …NAPRAWDĘ!!!!Znam te z Sanoka…porażka!!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 26 Słabe 27

  • Nina pisze:

   ty nie jesteś porażką, jesteś po prostu inteligentny inaczej. Musisz się z tym pogodzić.

   Oceń komentarz: Dobre 23 Słabe 19

 3. axal pisze:

  Chodzi o to szanowna redakcjo, że nie znamy kandydatów. Przedstawiliście ich nazwiska, zasługi, CV, hobby i … już. Obietnice „w Parlamencie Europejskim chcę…. ” są ctrlC+ctrlV z programu „DROGA DO BOGACTWA”. A do tej pory, to z czym chcecie walczyć TAM nie przeszkadzało wam TU? Bo jakoś nie było słychać odgłosów walki na podkarpackich polach. Jedyne sensowne, dające nadzieję na spełnienie obietnice można przeczytać u pani Dachnowicz. Kandydat nr 1. – nic nie obiecuje, ale wystarczy spojrzeć na cv. Kandydat nr 2. – w Polsce już pan wygrał z rozbuchaną biurokracją? Kandydatka nr 4. – po 20 latach walki z niżem demograficznym efekty mizerne, a OŹE akurat mają się dobrze. Kandydatka nr 5. – wg pani, w Sanoku bezrobocie już znikło, cas na UE. Kandydatka nr 6. – myśli co obiecać. Kandydat nr 7. – „redystrybucja” trudne słowo. Jak? Kandydat nr 8. – co to są wartości chrześcijańskie, szczególnie te „głębokie”? Kandydatka nr 9. – rozumiem, że w Krośnie z walki z bezrobociem wyszła pani zwycięsko? Kandydat nr 10 – długo się zastanawia, więc jest nadzieja, że coś wymyśli. Obstawiam, że na małżeństwie poprzestanie.
  Mój głos jest zbyt cenny, aby go oddać za państwa niezobowiązujące i większości utopijne obiecanki. A moje dochody zbyt niskie, aby wam finansować pięcioletnie wakacje w PE.

  Oceń komentarz: Dobre 41 Słabe 8

  • Anonim pisze:

   Axal masz rację, ci kandydaci byliby bardziej wiarygodni gdyby napisali prawdę dlaczego chcą kandydować – czy uważacie społeczeństwo Podkarpacia za tak naiwne i wciskacie te bzdury? Pani Muszyńska nic Pani nie zrobiła dla tego regionu poza tym, że zupełnie rozłożyła doskonalenie nauczycieli i to za niezłe miesięczne wynagrodzenie. Jak Pani kocha kwiaty to proponuję emeryturkę i zwolnienie miejsca pracy komuś młodemu kto ma wizję jak to robić. A do Brukseli to za wysokie progi Droga Pani! niech się Pani nie ośmiesza – trzeba znać swoje miejsce.

   Oceń komentarz: Dobre 31 Słabe 6

  • Anonim pisze:

   Co do Dachnowicz to się grubo mylisz, ona jest mocna tylko w gębie, do uczciwej pracy się nie nadaje. Tylko o własne korzyści dba a ludziom ciemnote wciska. Już była radna i zrobiła? Wielkie nic. Gębą pełna frazesów.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 4. DZONY pisze:

  Ani pies z kulawą nogą nie zaglosuje na tych beznadziejnych anemików

  Oceń komentarz: Dobre 26 Słabe 11

 5. szanowna redakcjo! pisze:

  a o partiach antysystemowych państwo słyszeli? jak widać nie bo ciągle pokazujecie tych samych co w TV, czyżby zależało wam na utrzymaniu obecnego ustroju? dobrze wam się w nim żyje?

  Oceń komentarz: Dobre 17 Słabe 6

 6. DZONY pisze:

  Ani pies z kulawą nogą nie zagłosuje na tych beznadziejnych anemików

  Oceń komentarz: Dobre 23 Słabe 10

 7. sa pisze:

  przed wyborami obiecują gruszki na wieżbie a potem społeczeństwo mają tam gdzie strawiony posiłek wychodzi

  Oceń komentarz: Dobre 19 Słabe 5

 8. paranormalny pisze:

  Dlaczego wszelkiej maści politycy upodobali sobie Podkarpacie do testów? Bo jak mawia jeden zasłużony działacz partyjny, tu lud ciemny, łyknie każdą bajeczkę…a to idzie w Polskę. To tu zmarnowano ponad 20 tys. podpisów na partię, która nie mieści się nawet w błędzie statystycznym. To tu niejaka Kempa stoczyła walkę z gender. Mówi, że wygraną. Kempa była, gendera nikt nie widział. To tu odbyły się słynne alkoholowe harce niejakiego Hofmana. To tu europoseł Poręba naobiecywał tyle, że przez pięć kolejnych kadencji nie zdoła tych wszystkich obietnic spełnić. To tu PSL bronił wieprzowiny. To w obronie „janosikowego” SLD „alarmuje”, że Podkarpacie jest gołe i bose. To tu premier Tusk „ciepło” przyjęty namawiał do przyjaźni z Ukraińcami. To tu pseudokatolicka tuba PiSu zrobiła z pana Kazimierza Ziobry aparatczyka PZPR.
  Ludzie macie rozum i wolną wolę. Korzystajcie, jest gratis! Pogońcie tych co przez 25 lat tylko zamieniają się miejscami przy darmowym korycie.

  Oceń komentarz: Dobre 31 Słabe 1

  • paranormalny pisze:

   p.s. to tu pani europosłanka Łukacijewska robi co może. Szkoda, że kampania wyborcza nie trwa 360 dni w roku ;-)

   Oceń komentarz: Dobre 15 Słabe 1

 9. to ja pisze:

  A ta nr. 5 co tu robi…dalej będzie się leczyć i głupa rznąc????hahahahah…Ludzie!!!! taż to skandal na nasze !!!!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 17 Słabe 10

 10. to ja pisze:

  Panie Boże…chroń nas prze Gowinem i jego lizusami!!!!Popatrzcie co zrobił w Jaśle , a oni w Sanoku.;…UWAGA się kłania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 23 Słabe 7

 11. to ja pisze:

  Anonim pisze:
  5 kwietnia 2014 o 19:17

  Axal masz rację, ci kandydaci byliby bardziej wiarygodni gdyby napisali prawdę dlaczego chcą kandydować – czy uważacie społeczeństwo Podkarpacia za tak naiwne i wciskacie te bzdury? Pani Muszyńska nic Pani nie zrobiła dla tego regionu poza tym, że zupełnie rozłożyła doskonalenie nauczycieli i to za niezłe miesięczne wynagrodzenie. Jak Pani kocha kwiaty to proponuję emeryturkę i zwolnienie miejsca pracy komuś młodemu kto ma wizję jak to robić. A do Brukseli to za wysokie progi Droga Pani! niech się Pani nie ośmiesza – trzeba znać swoje miejsce.

  Oceń komentarz: Dobre 11 Słabe 0

  SPIER….j

  Oceń komentarz: Dobre 15 Słabe 14

  • Hanka pisze:

   a jak od dawna obserwujesz działalność p.Marty? i nie z tobą o Jej „progach” będziemy rozważać.

   Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 6

 12. korba pisze:

  Widać gołym okiem że samorządowcy w tym roku wyborczym stosują swoistą ucieczkę, bojąc się nadchodzącej eksperymentalnej ordynacji wyborczej do samorządów lokalnych. Strach przed okręgami jednomandatowymi, powoduje czepianie się brzytwy tonącego. Aczkolwiek to mieszkańcy poszczególnych Miast, Gmin Powiatów ocenią ich wartości. Inaczej się ma Ich wyjście poza ramy czy granice swoich terytoriów. Ale tam rozdają karty już Władze partyjne, wystarczy się tylko sfotografować z odpowiednim funkcjonariuszem i jest szansa na wyrwanie się ze środowiska w którym niejednokrotnie było sie po prostu nie lubianym. Startuje w wyborach coraz więcej Senatorów, czyżby miała się spełnić zapowiadana przedwyborcza likwidacja Izby Wyższej? Tak czy owak wrzucanie kandydatów w obszary gdzie kompletnie są nie rozpoznawalni, jest nieporozumieniem i arogancją partyjną. Czekam tylko kiedy wróci się do list krajowych? wówczas w ogóle nie trzeba będzie wydawać z siebie żadnego wysiłku aby dostać się gdziekolwiek. Ja osobiście marzę o tym aby wybierać swojego znanego kandydata. Ale tego właśnie obawiają się politycy, stracili by kontrolę nad własnymi projektami wyborczymi, a My nad możliwością wybierania swoich!

  Oceń komentarz: Dobre 11 Słabe 2

 13. sanoczanin pisze:

  Ot Polskie piekiełko i zagryziakowstwo. Róbmy wszystko aby nasi krajanie nie wypłynęli wyżej tego g….. w którym siedzicie. W ten sposób udało się nie mieć posła ani senatora z Sanoka od kilku kadencji. TRZYMAĆ TAK DALEJ.

  Oceń komentarz: Dobre 6 Słabe 9

  • @ sanoczanin pisze:

   Masz rację ;sanoczanin’, ale ktoś już na ten temat pisał na tym forum, tylko w innym kontekście. Nie można oddać głosu tylko dlatego, że ktoś jest z Sanoka. Bo czym ten/ta kandydatka do tej pory zrobiła dla sanoczan?

   Oceń komentarz: Dobre 16 Słabe 2

 14. zed pisze:

  Musimy głosować na małe partie, żeby wreszcie skończyć z rządami PO i PiS. W wyborach do senatu tym bardziej ;) Poszukajcie filmiku na YouTube „Jak głosować w 2015″, facet świetnie objaśnia. Czas wywalić stare świnie od koryta, które mieszają od 20 lat ludziom w głowach zamiast rządzić krajem i wybrać ludzi młodych!
  Pozdrawiam

  Oceń komentarz: Dobre 7 Słabe 5

Napisz komentarz: