Znaleziono ciało martwej kobiety przy ulicy Cichej

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Funkcjonariuszy zawiadomiła rodzina zmarłej, gdy nie mogła nawiązać z nią kontaktu ani dostać się do jej mieszkania. Otworzyli je strażacy wyważając drzwi. W środku policjanci znaleźli ciało kobiety z obrażeniami głowy. W mieszkaniu przebywał również jej mąż, był nietrzeźwy.

Wczoraj około godziny 16 w jednym z mieszkań przy ulicy Cichej policjanci znaleźli zwłoki 53-letniej kobiety. Funkcjonariusze interweniowali na miejscu po zgłoszeniu od rodziny zmarłej. Rodzina zaniepokoiła się gdy nie mogła nawiązać z kobietą kontaktu. Nie mogła też dostać się do zamkniętego od środka mieszkania.

Również skierowanym na miejsce policjantom nikt nie otworzył mieszkania. Drzwi wyważyli wezwani na miejsce strażacy. W środku policjanci ujawnili ciało mieszkającej tam 53-letniej kobiety. W mieszkaniu przebywał również 59-letni mąż zmarłej. Był nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany.
Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego dla Miasta Rzeszowa oraz z udziałem lekarza biegłego, policyjna ekipa dochodzeniowa zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci kobiety.

źródło: KMP Rzeszów

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Znaleziono ciało martwej kobiety przy ulicy Cichej”

  1. Patriot napisał(a):

    No tak rok akademicki się zaczął i ofiary na Cichej też się pojawiają. Dziwne tylko, że nie w akademikach 😛

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: