Zdradzamy, kto wystąpi na juwenaliach!

RZESZÓW. Zbliża się święto wszystkich studentów. Juwenalia, bo o nich mowa, znów będą organizowane oddzielnie.

juwe
ZDJ. sxc.hu

Osobno bawić się będą studenci uniwersytetu, który organizuje II. KultURalia. Studenci będą się bawić od 8. do 16. maja. Oprócz koncertów, na których zagrają m.in. Kamil Bednarek i Strachy na Lachy, przewidziane są również inne atrakcje, jak np. Indeks Kulturalny czyli zwiedzanie muzeów, Dni Smakosza a więc promocje i zniżki w barach, a także Wieczór KultURożerców – seans w kinie.

Studenci politechniki, WSPiA, WSIiZ i WSI-E będą się bawić w dniach 8 – 10 maja. Zagrają między innymi Enej i Perfect. Dodatkowymi atrakcjami będą przegląd piosenki studenckiej, kabaretów, wieczór poetycki, czy kluby dyskusyjne.

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Zdradzamy, kto wystąpi na juwenaliach!”

  1. Rotmistrz napisał(a):

    Jak to możliwe, że w Polsce na Juwenaliach w Rzeszowie będzie grał ukraiński zespół o nazwie „Enej”?! To tak jakby w mieście Tel Aviv w Izraelu zagrał niemmiecki zespół „Adolf Hitler” albo „Rudolf Hess”!!!

    „Według wspomnień świadków Enej był znany z bezwzględności i okrucieństwa; m.in. własnoręcznie odrąbywał głowy swoim ofiarom.”

    http://wpolityce.pl/artykuly/55564-enej-dzis-potanczysz-a-jutro-odrabie-ci-glowe-dwoch-ukraincow-tworzy-w-polsce-zespol-i-nadaje-mu-nazwe-bedaca-pseudonimem-ukrainskiego-zbrodniarza

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: