Z Rzeszowa w tropiki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na jedną z najpiękniejszych wysp Grecji będzie można latać od czerwca 2017r. bezpośrednio z Rzeszowa. Port lotniczy w Jasionce uruchomi wtedy nowe połączenie czarterowe na Zakynthos.

b

foto: Carpe Dream / archiwum rzeszow24.pl

Grecka Zakhyntos słynie z malowniczych widoków, dobrej pogody oraz świetnie rozwiniętych ośrodków turystycznych. Od czerwca przyszłego roku będzie można dostać się w to urokliwe miejsce z lotniska w Jasionce. To duże ułatwienie dla miłośników podróży z naszego województwa.

Loty będą odbywać się w każdy piątek.

Kurs na Zakhyntos to drugi po Majorce lot czarterowy, który wprowadza podrzeszowska Jasionka. Oprócz tej wyspy, z Rzeszowa można jeszcze polecieć na Kretę i Korfu – miejsca słynące z corocznych celów wakacyjnych.

Lotnisko w Jasionce prosperuje coraz lepiej. Rok temu zanotowało największą liczbę turystów, którzy korzystali z usług portu. Jak na razie Jasionka oferuje loty do Warszawy, Londynu, Paryża, Berlina, Dublina, Manchesteru, Bristolu, East Midlands, Monachium oraz na Korfu.

(az)

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.