REKLAMA

Wypożyczalnia skuterów elektrycznych i rowerów

W Rzeszowie powstał nowy punkt wypożyczalni miejskich rowerów. Systemem obsługi  jednośladów z dodatkowym napędem elektrycznym zajmie się firma Blinkee . Instytucja ta, wypożycza skutery elektryczne  także w innych miastach.

zdjęcie: Pixabay

 

59groszy kosztuje minuta jazdy pojazdem z wypożyczalni. Studenci płacą 50 groszy. Położenie jednośladów będzie monitorowane przez aplikację blinkee na smartfonie.  Klient ma 15minut od zrobienia rezerwacji na dotarcie do pojazdu i rozpoczęcie jazdy.

 

W wypożyczalni będzie 100 rowerów. Przy pomocy aplikacji również odblokujemy skuter. Koszt za użytkowanie jednośladów jest zsumowany po całej trasie. Skuterów będzie 20.  Rowery będą wyposażone w trzy przerzutki, na 24 – calowych kołach.

 

Po zakończeniu trasy pojazdy można zostawić w dowolnym miejscu w określonej strefie. Rowery elektryczne wymagają doładowania w stacji dokującej. Dotychczasowa firma wypożyczalni rowerów RoweRes nie przyniosła oczekiwanych efektów. Stan pojazdów nie był  nie zadawalający i rowery nie były użytkowane. Cała nadzieja w nowej wypożyczalni.

18-07-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

archi2018-07-19 05:57:11
0 0
50 groszy za minutę? to chyba za dużo?